2020 / 2021 навчальний рік

Учень 6-Б класу  Гулямов Тимур посів1 місце у міському змаганні з боксу.

Філевська Карина - талановита дитина, займається сучасними танцями. Її перемоги - призові І, ІІ місця в міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах сучасного танцю в стилі хіп-хоп.

Ночевська Поліна -  учасниця відомого за межами міста Миколаєва зразкового хореографічного колективу "Оксамит", який є переможцем міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів. У 2020 році учасники колективу у відкритому хореографічному конкурсі "Dance day" здобули Гран-прі в номінації "Естрадна хореографія" та І місце в номінації "Дитяча хореографія".

Литова Єлизавета - талановита дівчинка, з 5 років танцює у зразковому хореографічному колективі "Оксамит" (керівник Давченко Ольга). Колектив був переможцем на багатьох визначних конкурсах: "ART Batumi", м. Батумі (2 місце), "Перлина Карпат", 2019 р. (1 місце), "Перлина Кам'янцю", 2018 р. (1 місце), "Stars of Yaremche", 2017 р. (1 місце), "Обрій-2018" (1 місце), "Перлина Прибужжя", 2016 р. (1 місце), "Megapolis", 2016 р., м. Харків (золоті призери), "Перлина Прибужжя", 2018 р. (1 місце), "Перлина Прибужжя", 2017 р. (1 місце), "Миколаївські зорі", 2019 р. (1 місце), "Світ талантів), м Львів, 2015 р. (1 місце), "Dance day", 2020 р. (Грн-При).

Клопотова Поліна, учениця 7 класу. Є активною учасницею арт-студії «Тюбик», призером районних та міських конкурсів.

Зализняк Софія - вихованка клубу бального танцю "Престиж" (тренер Юрковский Денис Владимирович). Софія - призер міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Книш Ксенія та Книш Світлана - юні гімнастки, неодноразові призери міських турнірів із художньої гімнастики

Карпов Микита з 5 років занимається самбо-дзюдо в ДЮСШ "Динамо". Має жовтий пояс.

Призер міських та обласних змагань, за перемоги має кубки та медали, грамоти.

Бандар Максим, учень 7 класу. Кандидат у майстри спорту (КМС) з автомобільного моделювання, двічі чемпіон України по автомодельному спорту

Матвієнко Олексій, учень 7 класу. Є членом товариство «Динамо», дзюдо/самбо. Брав участь у міських, обласних змаганнях.

2019 / 2020 навчальний рік

Учні взяли участь у Всеукраїнській акції «Насиллю ні!» (І, ІІ, ІІІ місця, учнівські колективи 1-А, 2-А, 5-А.5-Б, 6, 8,10 кл.), Всеукраїнському конкурсі «Морські зіроньки» (ІІ місце, Музика К., 4 кл.), XХІІІ Всеукраїнському конкурсі української патріотичної пісні «Червона калина» (ІІ місце, вихованці гуртка «Вокальний спів»), Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (ІІ місце, вихованці гуртка «Уроки стійкого розвитку»), міській акції «Запали надію в серці» (грамота за активну участь, учні 1-10 кл.), міському конкурсі на кращий малюнок «Зоологічна галерея» (ІІІ місце, творча група учнів 6, 7-А, 8, 10 кл. ), міському етапі Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти (агітбригад) (ІІ місце, група учнів 5-А кл.), міському фестивалі волонтерів «Добрі Серця 2019» (почесна грамота, група учнів 8-10 кл.), міському заочному гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії» (ІІІ місце, Батигіна Є., 10 кл.), міському літературному конкурсі для дітей та юнацтва імені М.І.Чабанівського «Природи ніжний пагінець» (І, ІІ місця, учні 2-Б, 3, 7-Б кл.), міській виставці-конкурсі іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії» (ІІ місце, Колесник Д,10 кл., ІІ місце, Шаригіна К., 2-А кл.), міській виставці-конкурсі робіт юних фотоаматорів «Я, ти, він, вона – разом Україна» (І місце, учнівські колективи 1-Б кл., 10 кл.), районному  етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір» (І місце, Колесник Д., 10 кл., грамота за участь - Яблонський А., 2-Б кл.), районному етапі обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань» (ІІ місце, Фоміна К., 10 кл., ІІ місце, Заікіна Ю., ІІІ місце, Закарейшвілі Д., 10 кл.), районному етапі обласного конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (ІІ, ІІІ місця, творча група учнів 2-Б, 6, 10 кл. ), районній творчій виставці «Повір у себе» (цінні подарунки, 8 учнів з інвалідністю).

Наші спортивні успіхи: ІІ місце в районних змаганнях із міні-футболу (команда 10 кл.), ІІ місце в міській спортивній естафеті (збірна команда 7-10 кл.), ІІ місце в районних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки (збірна команда юнаків 8, 10 кл.), ІІ місце в районних змаганнях з футзалу (збірна команда спортсменів 5-6 кл.); Кравець Віктор, посів І місце на Міжнародному Фестивалі бойових мистецтв, Карпов В., 9 кл., посів призові місця (І, ІІ місця) на Міжнародних змаганнях, Чемпіонаті України з кікбоксингу в своїй ваговій категорії; Маловічко М., 7-Б кл., виборола І місце на регіональних змаганнях з легкої атлетики (м. Миколаїв); Матвієнко О., 6 кл, посів І місце у чемпіонаті Миколаївської області з дзюдо, Лі Ю., 5 кл., виборов І місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби;  Самедов Х., 8 кл., завоював призові місця (І, ІІ, ІІІ) на Всеукраїнських та регіональних змаганнях з боксу; Кравець В., 6-А кл., завоював ІІ місце в регіональних змаганнях по джиу-джитсу; Гулямов Т., 5-Б кл., посів І та ІІ місця на регіональних змаганнях з боксу серед юніорів, Залізняк С., 5-А кл. – І місце на Всеукраїнському конкурсі, І місце на чемпіонаті Миколаївської області зі спортивних танців, Літова Е., 5-А кл. та Ночевська П., 3-А кл. посіли разом зі своїм колективом «Оксамит» І місце в обласному конкурсі «Миколаївські зорі» та завоювали гран-при на конкурсі «Dance day», Філевська К., 5 кл., виборола два І-их місця в різних номінаціях на Всеукраїнських змаганнях з сучасного танцю в стилі хіп-хоп.

2018 / 2019 навчальний рік

Учні взяли участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право» (ІІ місце, творча група учнів 6-А.6-Б кл.), міському етапі обласного конкурсу творчих робіт «Я – патріот України» (ІІ місце, Ткаченко Д., 9-Б кл.), міському конкурсі «Український сувенір» (І місце, Шацький А., 4-А кл.; грамота за участь – Менкаль М., 9-А кл., Мовлян Д., 9-А кл.), міській виставці-конкурсі робіт юних фотоаматорів «Я, ти, він, вона – разом Україна (творча група учнів 7-9 кл.), інформаційній кампанії «Дякую захисникам», творчому конкурсі «Лист герою» (подяка за участь – 3-9 кл.), міському конкурсі «Зірки Миколаївщини» (ІІІ місце – Шаригіна К., 1-А кл.), міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (І місце, Колесник Д.,9-Б кл.), міському соціальному інформаційно-освітньому проєкті «Профістарт: робітнича професія – перспектива завтрашнього дня» серед загальноосвітніх та позашкільних освітніх закладів міста (ІІІ місце, учні 9-А, 9-Б кл.), міському конкурсі малюнків «Війна очима дітей» (ІІ місце – Рожик Г., 8 кл.), міському конкурсі творів «Мова кожного – неповторна і - своя» (І місце, Менкаль М., 9-А кл), І етапі міського історико-патріотичного проєкту «Шляхами подвигу і слави» (ІІІ місце, Менкаль М., Аскерова Л., Коротких В., 9-А кл.), МАН-Юніор «Ерудит», МАН-Юніор «Дослідник» (ІІІ місце, Тимохін М., 8 кл.), районній благодійній акції «Добро в твоїх руках» (подяка за участь – 1-9 кл).

Наші спортивні успіхи: Карпов В., 8 кл., посів призові місця (І, ІІ місця) на Міжнародних змаганнях, Чемпіонаті України з кікбоксингу в своїй ваговій категорії; Самедов Х., 7 кл., завоював І та ІІ місця на Всеукраїнських та регіональних змаганнях з боксу; Маловічко М., 6-Б кл.,  виборола І місце на регіональних змаганнях з легкої атлетики (м. Миколаїв); Матвієнко О., 5 кл, посів І місце у чемпіонаті Миколаївської області з дзюдо; Кравець В., 6-А кл., завоював І місце в регіональних змаганнях по джиу-джитсу (м.Одеса);  Бондар Б., 5 кл., отримав кубок «Кращий воротар року» у номінації «Золота осінь, 2018»; Лі Ю., 5 кл., виборов І місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, Гулямов Т., 4-Б кл., посів І місце на регіональних змаганнях з боксу серед юніорів. Сім’я Книш Світлани та Ксенії, 1-А кл., стала переможницею районних спортивних змагань «Тата, мама, я – спортивна сім’я» та була нагороджена цінним подарунком та кубком.